Praat mee over het vliegveld

De gemeente organiseert een tweede informatie- en participatiebijeenkomst over Vliegveld Drachten. Tijdens deze avond worden belangstellenden bijgepraat over de stand van zaken en is er opnieuw ruimte om vragen te stellen en mee te denken. De bijeenkomst vindt plaats op dinsdag 3 maart 2026. De inloop start om 19.00 uur en het programma begint om 19.30 uur.

Op Vliegveld Drachten zijn plannen voor de bouw van hangarwoningen. Tijdens een eerste inloopavond zijn de plannen voor die hangarwoningen en andere ontwikkelingen op het vliegveld gepresenteerd. De bouwplannen vragen om wijzigingen in het omgevingsplan. Die voorgenomen wijzigingen worden gepresenteerd op de tweede informatie- en participatiebijeenkomst. Die vindt plaats op dinsdag 3 maart 2026, 19.30 uur in het Verkeers Educatie Centrum aan de Knobben 100 in Drachten. Inloop is vanaf 19.00 uur.

Na de presentatie is er gelegenheid voor vragen en gesprek over de voorgenomen wijzigingen. Uiteraard zijn er ook vertegenwoordigers van het vliegveld aanwezig om toelichting te geven op de bouwplannen. Informatie over de plannen voor het vliegveld vindt u op www.ehdr.aero en www.smallingerland.nl/vliegveld.

U bent van harte welkom deze informatie- en participatiebijeenkomst bij te wonen. Aanmelden is niet nodig.